Scandinavian Forest Retreat

Viktiga bekvämligheter

  • Wi-Fi

  • Aktiviteter

  • Barnvänligt

  • Husdjur ej tillåtna

Läge

    Villan Scandinavian Forest Retreat Ljungbyhed med 2 sovrum ligger inom 3 km från Ljungbyheds militärhistoriska museum och ger tillgång till olika turistmål i närheten.

    Gästerna kan besöka Söderåsens nationalpark, som ligger ungefär 10 minuters bilresa från den här villan med 2 badrum, eller kolla in Bandsjön, som ligger ungefär 15 minuters bilfärd bort.

    Den här villan erbjuder också utsikt över trädgården. Badrumsfaciliteterna i villan Scandinavian Forest Retreat inkluderar också en handikappdusch och en separat toalett. I badrummen finns badlakan och handdukar.

    Förutom ett komplett kök erbjuder boendet också matplats och utomhusmatplats. Det finns också kylskåp, ugn och köksredskap för att förbereda din egen måltid.

    Viktig information

    Incheckning: från 15:00 till 23:30
    Utcheckning: från 08:00 till 10:00

    Rumsalternativ på Scandinavian Forest Retreat Ljungbyhed

    Den här villan erbjuder också utsikt över trädgården. Badrumsfaciliteterna i villan Scandinavian Forest Retreat inkluderar också en handikappdusch och en separat toalett. I badrummen finns badlakan och handdukar.

    Incheckning
    Utcheckning
    Gäster
    2 gäster

    Vuxna:

    2

    Barn:

    0
    Hus med 3 sovrum

    Storlek: 82 m²

    Sängtyp: 1 Single Bed or 1 Double Bed

    Mer +

    Scandinavian Forest Retreat Ljungbyheds läge

    Sevärdheter
    Utmärkta restauranger
    Transport

    Gästrecensioner av Scandinavian Forest Retreat Ljungbyhed

    Här kan du hitta verifierade recensioner som våra användare publicerade på denna webbplats

    Inga recensioner ännu :(

    Om du bodde på detta hotell, dela din erfarenhet med oss

    Skriv recension

    Skriv recension

    När reste du?

    Ditt betyg

    Mycket dåligt
    Utmärkt

    Dina uppgifter

    Var kommer du ifrån?
    Tack! Tack för att du tog dig tid att dela din erfarenhet. Din recension kommer att publiceras inom kort.

    Recension har inte skickats.

    Försök igen.

    Vanliga frågor

    • Finns ett kök i villan Scandinavian Forest Retreat?
      Ja, i villan Scandinavian Forest Retreat finns ett komplett kök.
    Tack för att du prenumererar
    Valuta
    • USD Amerikansk dollar
    • EUR Euro
    • GBP Brittiskt pund
    • AUD Australisk dollar
    • CAD Kanadensisk dollar
    • BRL Brasilianska Real
    • CNY Kinesiska Yuan
    • CZK Tjeckisk krona
    • DKK Dansk krona
    • HKD Hongkongdollar
    • ILS Israelisk ny Shekel
    • JPY Japanska Yen
    • MYR Malaysisk ringgit
    • NZD Nyzeeländsk dollar
    • NOK Norsk krona
    • PLN Polska Złoty
    • RON Rumänsk leu
    • RUB Rysk rubel
    • SAR Saudiarabisk rial
    • SGD Singaporiansk dollar
    • ZAR Sydafrikanska Rand
    • KRW Sydkoreansk won
    • SEK Svensk krona
    • CHF Schweizisk franc
    • TRY Turkisk lira
    • UAH Ukrainska Hryvnia
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thailändska baht
    Välj språk
    Kolla bästa tillgängliga priser
    Ange dina datum för att se priser
    Incheckning
    Utcheckning
    Gäster
    2 gäster

    Vuxna:

    2

    Barn:

    0
    Scandinavian Forest Retreat Ljungbyhed